Question

Kalite Kontrol Türkçe Kaynak Sorunu

• 28 March 2024
  • 2 replies
  • 33 views

Badge +1

Arkadaşlar merhabalar, bu topici türkçe olarak oluşturuyorum çünkü IFS de Kalite Yönetimi ile ilgili Türkçe Kaynağa ihtiyacım var aslında sunum için gerekli olan Kalite Yönetimi ekranları ve bu ekranların işlevleri yeni bir proje olarak IFS’i seçtik kurulum yapılmadan önce araştırma konumuz modüllerin ekranları ve işlevleri . Bu ekranları bana işlevleri ile gönderebilecek yada bununla ilgili sunum vs paylaşacak umarım birileri vardır. Teşekkürler.  

2 replies

Userlevel 3
Badge +8

Hello. 

This previous post may help, in English though. 

Regards,

Jamie

Badge +4

Merhaba Burak,

Yardım almak istediğin ekranı IFS içerisinden açıp F1 butonuna bastığında IFS doküman ekranına ulaşırsın. Varsayılan tarayıcında bir link açacaktır. bu linkin ‘documentation/tr/firmaismi’ kısmında tr olan yeri ‘en’ olarak değiştirirsen ingilizce olarak dokümanlara erişim sağlarsın. Chrome üzerinden açarsan ekranda sağ tık Türkçeye çevir diyerek ekranları türkçeleştirebilirsin. Aktivite diyagramları türkçeye çevrilmemektedir. Ama ekranı Türkçeye çevirdikten sonra diyagramın üzerinde mouse getirdiğinde diyagramın türkçe karşılığını görebilirisin.

İyi günler dilerim.

Hello Burak,When you open the screen you want to get help from within IFS and press the F1 button, you will reach the IFS document screen. It will open a link in your default browser. If you change tr to 'en' in the 'documentation/tr/firmaname' section of this link, you will be able to access the documents in English. If you open it via Chrome, you can translate the screens into Turkish by right-clicking on the screen and selecting translate to Turkish. Activity diagrams are not translated into Turkish. But after translating the screen to Turkish, when you move your mouse over the diagram, you can see the Turkish equivalent of the diagram.Have a nice day.

Reply